INFLUENCER OLMAK IçIN POLISLIğI BıRAKTı: İTIRAFı şAşıRTTı

Almanya'da polis olan Adrienne Koleszar, güzelliğiyle dikkat çekiyordu. Tam zamanlı bir influencer olabilmek için teşkilatı bırakan Adrienne, hiçbir şeyden pişman olmadığını söyledi. Ancak buna rağmen bir itirafta bulunarak hayranlarını şaşkına uğrattı.

Posta.com.tr | Almanya'nın 'en ateşli polisi' olarak nam salan 38 yaşındaki Adrienne Koleszar, güzelliğiyle sosyal medyada kendine has bir hayran kitlesi oluşturdu. Koleszar, gelen modellik tekliflerini değerlendirmek amacıyla bir süreliğine ücretsiz izne ayrıldı. Ardından esas mesleği olan polisliğe geri dönen güzele, üstleri tarafından ise bir uyarı yapıldı.

'BENİ TUTUKLA'

Ancak hayranları işi abartıp fotoğraflarının altına "Beni tutukla" ve hatta "Eğer beni sen tutuklayacaksan aşırı hız yaparım" gibi yorumlar yazmasının ardından teşkilattaki üsleri Adrienne'e uyarı gönderdi. Bu duruma daha fazla dayanamayan Adrienne, polisliği bıraktı ve tam zamanlı bir sosyal medya fenomeni oldu.

'MASABAŞI İŞ BANA GÖRE DEĞİL'

Alman gazetesi Bild'e konuşan Adrienne, polisken ayda 2 bin 405 sterlin kazandığını söyleyerek "Polis teşkilatından ayrıldığım için asla pişman olmadım. Masabaşı iş bana göre değil" dedi.

Polislik görevini bıraktıktan sonra altı aylık bir seyahate çıkan Adrienne, paylaşımlarıyla 530 binden fazla takipçi kazandı. Ancak sosyal medyada popüler hale gelmesi Adrienne'in erkek arkadaşıyla yaşadığı 10 yıllık ilişkinin bozulmasına neden oldu. 2019'da ayrılan çiftin haberi, Alman medyasında ön sayfalarda yer aldı. 

İTİRAF GELDİ

Şimdi 32 yaşındaki antrenör Alex Vinz ile birlikte olan Adrienne, kimi zaman influecer olmayı bırakıp düzenli bir iş bulmak ve çalışmak istediğinin itiraf etti. 

Koleszar daha önce "Fotoğraflarım kadınlar için, amacım bu fotoğrafları gören kadınların da sağlıklı beslenmesi ve spor alışkanlığı kazanması" diye açıklama yapmıştı. 

2023-02-02T13:11:39Z dg43tfdfdgfd