24 YAşıNDAKI KıZ, 85 YAşıNDAKI ADAMLA EVLENDI! ŞIMDI TEK BIR HAYALI VAR

ABD'nin Güneydoğu eyaleti Mississippi'de yaşayan 24 yaşındaki Miracle Pogue, büyükbabasından daha büyük olan 85 yaşındaki Charles Pogue ile 2019 yılında tanıştı. Çiftin arasındaki arkadaşlık kısa sürede aşka dönüştü.

İLK AMAÇLARI ÇOCUK SAHİBİ OLMAK

Evlenme kararı alan çift dünyaevine girdi. Miracle, kocasının hiç çocuğu olmadığını, ilk amaçlarının çocuk sahibi olup kocasının neslinin sürmesini sağlamak olduğunu söyledi.

ANNESİ VE BÜYÜKBABASI EVLİLİĞE DESTEK VERDİ

Miracle, 45 yaşındaki annesi Tamika Phillips ve 72 yaşındaki büyükbabası Joe Brown'un Charles ile olan evliliklerine destek verdiğini söyledi.

"PARASI İÇİN EVLENMEDİM"

Miracle, kocasının 55 veya 100 yaşında olmasının önemi olmadığını söyledi. Kocasını olduğunu gibi sevdiğini, aralarındaki yaş farkının hiç öneminin bulunmadığını belirten Miracle, "Charles ile parası için değil kendisine aşık olduğum için evlendim." dedi.

KİMSEYİ UMURSAMIYORLAR

Kocası ile yaş farkından dolayı insanların haklarında sosyal medyada kaba yorumlar yaptığını belirten çift, birbirlerini sevdiklerini ve mutlu oldukları sürece insanların ne düşündüklerini umursamadıklarını vurguladı.

.

2023-02-02T14:37:56Z dg43tfdfdgfd