TUBA ÜNSAL ILE SERDAR TURAN PARIS'TEN DöNDü: KENDIMI çOK KöTü HISSEDIYORUM

İş insanı Serdar Turan ile yeni bir aşka yelken açan model ve oyuncu Tuba Ünsal, geçtiğimiz gün sevgilisiyle İstanbul Havalimanında kameralara yansıdı. Karşılarında basın mensuplarını görünce şaşıran çiftten Ünsal, 'Paris'ten geldik' diyerek gazetecilerle konuştu.

Model ve oyuncu Tuba Ünsal, geçtiğimiz sene iş insanı Serdar Turan ile yeni bir aşka yelken açmıştı. 14'üncü Taşkent Uluslararası Kasım ayında 14'üncü Taşkent Uluslararası Film Festivali’ne birlikte katılan ikili aşklarını ilan etmiş, ardından da Kuruçeşme'de yürüyüş yaparken görüntülenmişti.

Utangaç tavırlar sergileyen güzel oyuncu, ayaküstü basın mensuplarıyla konuşarak; "Bugün setim yok. Tatil günüm. Mutluyum, her şey yolunda" ifadelerini kullanmıştı. Ünlü çiftin bir ara birbirlerine sarılarak deniz kenarında yaşadıkları romantik anlar, kameralara böyle yansımıştı.

"VE AŞK"

İkili, ardından Endonezya'ya tatile gitmişti. Sevgilisiyle çıktıkları aşk tatilinden romantik karelerini sosyal medya hesabından yayınlayan model, Serdar Turan ile dudak dudağa çekilen karesini 've aşk' notuyla paylaşmıştı.

"ÇOK YORGUNUZ"

Ünsal ile Turan, son olarak geçtiğimiz gece İstanbul Havalimanında objektiflere takıldı. Karşılarında gazetecileri görünce şaşıran çift, muhabirlerin sorularını ayaküstü cevapladı.

“Paris’ten geldik. Çok yorgunuz. Kendimi çok kötü ve bitkin hissediyorum. Bir an önce kendimi eve atmak istiyorum. Sonra konuşuruz. İyi geceler" diyen Ünsal, ardından sevgilisi ile beraber evlerinin yolunu tuttu.

2023-05-26T06:47:44Z dg43tfdfdgfd