ÜNLüLER VE ANNELERI

Doğukan Manço, annesi Lale Manço Ahıskalı'yı paylaştı. Manço, annesine övgü dolu sözler söyledi.

Doğukan Manço, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu. Manço, annesi Lale Manço Ahıskalı'yı paylaştı.

"CANIM ANNEM"

Doğukan Manço, gönderisinde "Kim der bu güzel kadına 70 diye. Allah nazarlardan saklasın. Canım annem" ifadelerini kullanarak, annesi Lale Manço Ahıskalı'ya övgü dolu sözlerde bulundu.

Demet Şener ile annesi Naime Şener

Melek Mosso ile annesi Hatice Mosso

Sertab Erener ile annesi Yücel Erener

Mesut Özil ile annesi Gülizar Özil

Afra Saraçoğlu ile annesi Lütfiye Saraçoğlu

Pelin Karahan annesi Nural Koçyiğit'in doğum gününü kutladı

İş insanı Bedri Güntay ile mutlu bir evlilik sürdüren, Ali Demir ve Can Eyip adından iki çocuğu olan Pelin Karahan, Instagram'da duygulandıran bir paylaşıma imza attı.

"TAŞ BEBEK 60 OLDU"

Annesi Nural Koçyiğit'in yeni yaşını kutlayan oyuncu, "Taş bebek 60 oldu bugün. Hep diyorum yine derim, elim kolum her şeyim canım annem. Çok şey diyesim var ama gerçekten kelimeler yetersiz sana. Bizi, seni bilenler bilir zaten. Güzelliğin, neşen, hayat enerjin, becerikliliğin, her şeyi hemen halledip organize edişin, bir ortama girdiğindeki ışığın. Her özelliğinle iyi ki benim annemsin! Sen olmasan ben hiçbir zaman bu kadar güçlü hissetmezdim bu hayatta. Çocuklarımın enerjik sevgi dolu anneannesi, benim can yoldaşım, arkadaşlarımın bir tanecik Nural ablası. İyi ki doğdun bebek! (Bence hiç yaşlanmayacak sadece yaş alacaksın)" mesajını yazdı. Öte yandan anne-kızın birbirlerine olan benzerlikleri dikkatlerden kaçmadı. Annesi Nural Koçyiğit'in yeni yaşını kutlayan oyuncu, "Taş bebek 60 oldu bugün. Hep diyorum yine derim, elim kolum her şeyim canım annem. Çok şey diyesim var ama gerçekten kelimeler yetersiz sana. Bizi, seni bilenler bilir zaten. Güzelliğin, neşen, hayat enerjin, becerikliliğin, her şeyi hemen halledip organize edişin, bir ortama girdiğindeki ışığın. Her özelliğinle iyi ki benim annemsin! Sen olmasan ben hiçbir zaman bu kadar güçlü hissetmezdim bu hayatta. Çocuklarımın enerjik sevgi dolu anneannesi, benim can yoldaşım, arkadaşlarımın bir tanecik Nural ablası. İyi ki doğdun bebek! (Bence hiç yaşlanmayacak sadece yaş alacaksın)" mesajını yazdı.

Öte yandan anne-kızın birbirlerine olan benzerlikleri dikkatlerden kaçmadı.

Aile Saadeti, Dedemin Fişi ve Cici Babam gibi filmlerde rol alan en çok Güldür Güldür programında canlandırdığı Mehtap karakteriyle hafızalara kazınan Meltem Yılmazkaya, Instagram hesabından dikkat çeken bir paylaşıma imza attı.

"BENİM ANACIM MİDYE GİBİDİR"  Meltem Yılmazkaya, Instagram hesabından annesinin doğum gününü kutladı. Yılmazkaya annesinin doğum gününü şu sözlerle kutladı:

"Benim anacım midye gibidir, dışı sert içi inci! Hakkı bilir, aşkı bilir, emeği bilir almadan vermeyi, karşılıksız sevmeyi yani. Bana bugün en çok kızdığı özelliklerimi kendisi öğretmiştir! “Takma yavrum değmez” dediği her şeyi, zamanında kendisi sonuna kadar deneyimlemiştir, -canını yakan adama muzlu süt yapmayacaksın, -ders 1- , üstüne de tek başına bir kız çocuğu bırakmıştır hayatın tam ortasına! Ayakları sağlam basan bir kız çocuğu. Bugün her şey onun sayesinde! Çok sarılıp öpmez ama bir sabah ben uyurken başıma gelip “dünya artık çok kötü annecim, fırsatım olsa tekrar karnıma sokarım seni” demeyi de ihmal etmez. -çocuk sahibi olmak zor bu zamanda -ders 2- Hayat düşe kalka, güle oynaya, bazen de ağlaya zırlaya… Bizim ailede bayramları kalburabastı yapmak ve sevdiğine kavuşamamak adettir. -ölüm allahın emri ayrılık olmasa -ders 3- . Canım anacım! Seni çok seviyorum, ömrün uzun, kalbin dingin, ruhun çiçek olsun hep"

Oktay Kaynarca- Nursel Kaynarca

Şenay Akalın - Demet Akalın

Kerem Bürsin’in annesi ile birlikte çekilen fotoğrafı sosyal medyanın gündemine geldi.

Bir yemekte çekilen fotoğrafta Kerem Bürsin annesi Çiğdem Bürsin’le birlikte görülüyor. Kerem Bürsin hayranları, oyuncunun annesine benzediği yönünde yorumlar yaptı.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Öykü Çelik, önceki gün annesiyle birlikte fotoğrafını paylaştı. Çelik, takipçilerine, "Benziyor muyuz?" diye sordu.

Meslektaşı Alara Bozbey, "Benzemek mi? Şanslısın ki güzelliğini annenden almışsın" yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Annesine bak kızını al, maşallah güzeller" ve "Anneniz genç kız gibi" yorumunda bulundu.

Miss Turkey 2021 birincisi Dilara Korkmaz seçildi. Sosyal medya Dilara Korkmaz'dan çok annesini konuştu.

ANNESİ ŞAŞIRTTI  Dilara Korkmaz'ın sunucu ablası Dilay Korkmaz, yarışmayı izlemeye annesi ile birlikte gitti. Korkmaz, hazırlık sürecini Instagram hesabında takipçiyleriyle paylaştı.

48 YAŞINDA  Dilay Korkmaz'ın annesi güzelliği ile dikkat çekti. Korkmaz, fotoğrafa "Valla böyle anne görmedim, 48 yaşında... Maşallah annem!" notunu düştü

Miss Turkey birincisi seçilen Dilara Korkmaz 5 yıldır maden mühendisi Kaan Murat Akpolat ile aşk yaşıyor.

1970 Türkiye Güzeli Hülya Cündübeyoğlu'nun kızı Ebru Cündübeyoğlu anne ve babasıyla birlikte çekildiği fotoğrafı Instagram sayfasında takipçileriyle paylaştı.

Annesinin izinden giden ve 1992 yılında katıldığı yarışmayla güzelliğini tescillenen Ebru Cündübeyoğlu'nun 'O zaman renk' notuyla yayınladığı fotoğrafa beğeni yağdı.

Ebru Cündübeyoğlu'nun güzelliği, genetik ve aileden tescilli. 1970 Türkiye Dördüncü Güzeli Hülya Cündübeyoğlu, 1993 Türkiye Dördüncü Güzeli seçilen Ebru Cündübeyoğlu'nun annesi.

Kırmızı saçları, boncuk mavisi gözleri... Öğrencilerinin çok sevdiği Güliz öğretmen, çok ünlü bir ismin annesi... Yüzüne dikkatli baktığınızda tahmin etmemek mümkün değil!

Güliz İncekara, Arka Sokaklar'ın sevilen ismi Boğaç Aksoy'un annesi... İkili anne oğuldan ziyada abla kardeş gibi! İncekara, yüzhatlarını, gözlerini olduğu gibi oğluna vermiş!

Bir süredir kanser ile mücadele eden Boğaç Aksoy, tedavisinin bitişini annesile verdiği bu pozla kutlamıştı:

"Canım annem her anımda yanımdaydı benim en güçlü diğer yarım..Tedavinin bitişini kahvelerimizle kutluyoruz..Allah tedavisi devam eden tüm hastaların yardımcısı olsun..Dualarım sizlerle."

Usta oyuncu Suna Yıldızoğlu kızı Yasemin Kay Allen'ın doğum gününü sosyal medya hesabından kutladı.

32. yaşına basan Yasemin Allen'a annesi Suna Yıldızoğlu'ndan doğum günü mesajı geldi. Yıldızoğlu, kızının bebeklik fotoğrafını paylaşıp altına, 'Canımın içi! İyi ki doğdun, sen kızım olarak ve birey olarak çok değerlisin. Merhametli, onurlu, vicdanlı, yetenekli ve komik kızım. Çok şanslıyım.' mesajını düştü.

Yeşilçam’ın yıldızlarından Suna Yıldızoğlu, aslında Sonia Eddy adında Türkiye’yi ilk kez 19 yaşında gören bir İngiliz. Bir başka Yeşilçam yıldızı Kayhan Yıldızoğlu ile evlendikten sonra adını değiştirip Suna Yıldızoğlu ismini aldı. Sonrasında Londra’ya geri dönen Suna Yıldızoğlu, ikinci evliliğini Dudley Allen’la yaptı. Bu birliktelikten doğan iki çocuktan biri de Yasemin Kay Allen! Yasemin Allen henüz 3 aylıkken annesiyle beraber Türkiye’ye geldi. Hayatı Türkiye, İngiltere ve Avustralya'da geçen Allen yer aldığı projelerle adından söz ettiriyor.

Leyla Bilginel annesinin fotoğrafını, Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

"YA KADIN ÇOK GÜZELSİN" Paylaşımında genç görüntüsü ile dikkat çeken annesi Ayla Kale'ye övgüler yağdıran Leyla Bilginel "Bu kadın kaç yaşında biliyor musunuz? Bu kadın 69 yaşında! 40 bin kere maşallah! Güzelliğe bakın. Ya kadın çok güzelsin! Ayımsın, güneşimsin sen benim" ifadelerini kullandı.

"DOĞAL GENÇLİĞİN VAR OLABİLDİĞİNİN KANITI" Bilginel, Instagram gönderisine de, "Dünya güzelim, canım anam. Sen genç kal, sağlıklı ol, sen hep bizimle ol. Güzelliklerle tamamlan annem. Sağlıklı beslenmenin mucizesi işte annem. Maskem, yüz serumum ve vücut losyonum sayesinde estetikten uzak, doğal gençliğin var olabildiğinin kanıtı annem" notunu yazdı.Ünlü oyuncunun annesini görenler gözlerine inanamadı. Bilginel'e "Kardeşiniz gibi" yorumları yağdı.

Güldür Güldür Show'da canlandırıldığı Naime karakteri ile adını geniş kitlelere duyuran ünlü oyuncu Ecem Erkek, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla programdan ayrıldığını duyurmuştu.

Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken 31 yaşındaki oyuncu, şimdi ise Instagram'ın hikaye kısmında yayınladığı fotoğrafla gündeme geldi. Ecem Erkek, annesi ile balkon sefası yaptığı sırada çektiği selfieyi Instagram'ın hikaye kısmında takipçilerinin beğenisine sundu.

Ünlü oyuncunun "Anacık" notunu düştüğü paylaşımı, kısa süre içinde çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından yoğun ilgi görerek gündem oldu. Anne-kızın benzerliği ise sosyal medyaya damga vurdu. Sosyal medya kullanıcıları, Ecem Erkek ve annesi için Annesinin kopyası", "Hık demiş burnundan düşmüş" yorumlarında bulundu.

Esprili kişiliğiyle de çok sevilen Ezgi Mola, magazin gündemine geçtiğimiz günlerde farklı bir konuyla gelmişti. Ezgi Mola'nın annesine bir arsa aldığı şeklindeki haberler çıkmıştı. Ezgi Mola annesi ile bu konu hakkında whatsapp yazışmalarını sosyal medya hesabından paylaştı. İşte Ezgi Mola'nın annesi Jale Erkan ile güldüren diyaloğu...

Ezgi Mola, haberin doğru olmadığını yaptığı esprili paylaşıma düştüğü "Bu haberi yapan sevgili gazeteci arkadaşım, annemin size bir sorusu var" not ile duyurdu. Annesinin haber için oyuncuya "Ezgi benim niye haberim yok" şeklinde bir soru yönelttiği görülüyor.

Paylaşım sonrası Ezgi Mola'nın annesi merak konusu oldu. İşte Ezgi Mola'nın annesi Jale Erkan ve sizin için derlediğimiz ünlü isimlerin anneleri...

Ünlü oyuncu Aslı Tandoğan'ın annesini gören gözlerine inanamadı.

70. yaşını kutlayan güzel oyuncunun bu fotoğrafına yorum yağdı. Tandoğan'ın bu fotoğrafına '70 mi? Maşallah' , '70 mi? Taş çatlasa 60 gösteriyor' '70 mi..yarısı olmasın' yorumları yapıldı.

'Kuruluş Osman' dizisinde canlandırdığı 'Burçin Hatun' karakteriyle şöhreti yakalayan Aslıhan Karalar, ve annesinin pozu sosyal medyaya damga vurdu. Ünlü oyuncunun Instagram paylaşımını gören hayranları fotoğraf karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Sosyal medya hesabını aktif kullanan isimlerden biri olan Aslıhan Karalar, son olarak annesiyle pozunu "Mothers Daughter" notuyla yayınladı. Karalar'ın annesinin genç görüntüsü ve güzelliği gündem oldu.

21 yas¸ındaki oyuncunun annesiyle pozuna hayranlarından "Annen olduğuna inanmak zor. Nuray Hanım, ancak senin ablan olabilir" yorumları yagˆdı. Ünlü oyuncuya, bazı sosyal medya kullanıcılarının fotoğrafta photoshop olduğuna dair yorumlar yapması da dikkatlerden kaçmadı.

Oyuncu Pınar Altuğ, 1999 yılında kaybettiği annesi Selma Altuğ'u sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla andı.

Pınar Altuğ, 1994 yılında Türkiye Güzeli seçildiği gece çekilmiş fotoğrafına, kalp emojileri ekledi ve "Annem. Özledim. İyi ki senin kızın olmuşum! İyi ki annem olmuşsun" notunu yazdı.

İşte dünyaya getirdiği kızıyla benzerliği her zaman konuşulan ünlü oyuncu da bunlardan biri. Kızı ile arasındaki benzerlik öyle çarpıcı ki insan ilk bakışta şaşırıyor.

O ünlü oyuncunun kim olduğunu hemen buldunuz büyük olasılıkla. Reese Witherspoon'un Ryan Philippe ile yaptığı ilk evliliğinden dünyaya gelen kızı Ava, ünlü oyuncunun kopyası gibi. Witherspoon, 21 yaşıdaki kızıyla çekilen bir fotoğrafı Instagram sayfasında paylaştı. Birbirine benzer kazaklar giyen ve aynı renk ruj süren anne- kızın benzerliği de bir kez daha şaşırttı.

Gwyneth Paltrow'un kızı Apple Martin'in kendisine benzerliği şaşırtıyor.

Demi Moore ile büyük kızı Rumer'ın (soldan ikinci) benzerliği dikkat çekiyor. Rumer, ünlü oyuncunun kendisine en çok benzeyen çocuğu.

Elizabeth Hurley ile oğlu Damien'ın benzerliği uzun zamandır gündemde.

Ünlü model Gigi Hadid, Anneler Günü'nde kendi bebekliğini paylaştı.

Gigi Hadid'in, eski model olan annesi Yolanda Hadid'in gençlik halinin kopyası olduğu ortaya çıktı.

Hercai'ye yeni sezonda katılan ve tüm dikkatleri çeken isimlereden biri de Aslan Aslanbey karakteri oldu. Öldü sanılan Sultan'ın oğlu Aslan Aslan Bey'i canlandıran Doğan Bayraktar, kısa sürede kadınların yakın markajına girdi.

Hem yakışıklılığı hem de Akın Akınözü'ne olan benzerliğiyle dikkatleri üzerine çeken Doğan Bayraktar'ın annesi oğlundan daha çok sosyal medyayı salladı.

Anne-oğulu yan yana görenler ablası sandı.

İşte başta Doğan Bayraktar olmak üzere ünlülerin anneleri...

Oyuncu Berk Atan önceki gün annesi Hülya Atan ile birlikte Zorlu AVM’de alışveriş yaparken görüntülendi.
  Ünlü oyuncu, daha sonra yakın arkadaşlarıyla akşam yemeği yedi. Atan, “Sette Covid-19 virüsüne yakalanan arkadaşımız vardı biz de bir hafta ara verdik.

Arkadaşımız sağlığına en kısa sürede kavuşup dönünce yeniden başlayacağız. Bu boşlukta da annem İzmir’den ziyarete geldi. Bir süre benimle kalacak” dedi.

Özlem Kaymaz ve kızı Tara De Vries, birlikte podyuma çıkacak. Usta modacı Yıldırım Mayruk 23 Eylül akşamı Çırağan Sarayı’nda gerçekleştireceği “Yıldırım Mayruk Jübile Gala”yla mesleğine veda edecek.

Mayruk’un bu özel gecesinde 1992 Türkiye güzeli Özlem Kaymaz ve kızı 2018 Türkiye 2. güzeli Tara De Vries de podyuma birlikte çıkacak. Kızıyla ilk kez aynı podyumu paylaşacağı için heyecanlı olan Özlem Kaymaz, duygularını şöyle dile getirdi:

“Yıldırım Mayruk defilesi, benim hayatımda çıktığım ilk defileydi. Defilede onun gelinliğini giyebilmek çok önemliydi. Defilesine çıktım ve hazırladığı gelinlikle yürüdüm. Miss World’e giderken Yıldırım Bey o gelinliği bana tuvalete dönüştürdü. Ve şimdi kızım ilk defilesine Yıldırım Mayruk ile çıkıyor. Anne-kız podyumda birlikte olmak hayalimizdi ve bu Yıldırım Mayruk defilesine gerçekleşecek.”

Deniz Pulaş ve 17 yaşındaki kızı Nehir de podyumda yer alacak isimler arasında.

Tek kişilik müzikali ‘Muse Bir Esin Perisi’ndeki performansıyla, mayıs ayında gerçekleşecek Brighton Festivali’ndeki Newcomer Awards’ta, ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülüne aday gösterilen Fadik Sevin Atasoy, karantina sonrası tatile çıktı.

Tatil için Ayvalık'ı tercih eden Atasoy, annesi Emel Göksu ile salıncakta verdiği pozu; takipçilerinin beğenisine sundu. Güzel oyuncu, paylaşımına "Çocuklar gibi" notunu düştü.

Genç oyuncu Aslı Bekiroğlu annesi Süheyla Hanım ile birlikte çekilen üç tane fotoğrafına Instagram sayfasında yer verdi. Bekiroğlu'nun "analı- kızlı" mesajıyla yaptığı bu paylaşımına hem beğeni hem de yorum yağdı.

Bekiroğlu ile annesi Süheyla Hanım'ın genç görünümü ve ikisinin birbirine benzerliği de takipçilerinin gündeminde ilk sıraya yerleşti.

Bir takipçi "Ayırt etmek zor. Anne kendinden kopyalamış" yorumunu yaparken bir başka takipçi de "Uygulama ile kendini yaşlandırmış sandım. Bu nasıl benzerlik" diye yazdı.

Şef Somer Sivrioğlu, üç sezondur MasterChef Türkiye yarışmasında jüri üyeliği yapıyor. Sydney'de menüsünde pek çok Türk lezzeti bulunan ve marka haline gelen bir Türk restoranı işleten Somer Sivrioğlu, hem sert hem de esprili halleriyle dikkat çekiyor.

MasterChef Türkiye programında jüri üyesi olarak izlediğimiz Sivrioğlu'nun hayatı merak konusu oldu. Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü şef yaptığı paylaşımlarla sosyal medyada ilgi odağı haline geldi.

Ailesiyle sık sık paylaşım yapan Somer Şef'in özellikle annesiyle yaptığı paylaşımlar çok sayıda yorum ve beğeni alıyor.

Ünlü şefin annesine olan benzerliği ise takipçilerinin gözünden kaçmadı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan, Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu.

Anne- kız pozlarını yayınlayan Seyhan, paylaşımına, "Bazen biri gelir hayatınıza ve siz koşulsuz sevgiyi öğrenirsiniz" notunu düştü.

Kısa sürede yoğun ilgi gören fotoğrafa 29 yaşındaki Sarıkaya da "Annem..." yorumunu yaptı.

Serenay Sarıkaya, daha önce annesi ile birlikte çekilen karesini "Analı-kızlı" notuyla yayınlamıştı.

Sefirin Kızı dizisinde Nare karakterine hayat veren Neslihan Atagül oyunculuğunun yanı sıra duru güzelliğiyle de herkesin ilgisini çekiyor.

Sefirin Kızı'nın Nare'si Neslihan Atagül özel hayatıyla en çok merak edilen isimlerden. Atagül'ün en çok annesi merak ediliyor...

Özellikle Neslihan Atagül'ün Rus olan annesini görenler güzelliğinin genlerinden geldiğini anlıyor.

İşte hayranlarının güzel oyuncuyu oldukça benzettiği Neslihan Atagül'ün annesi...

İpek Açar'ın 2015 yılında hayatını kaybeden usta sanatçı Kayahan'dan olan kızı Aslı Gönül 19 yaşında bir genç kız!

Aslı Gönül, Instagram sayfasında annesi ile fotoğrafını paylaştı. Anne kızın benzerliği görenleri şaşırttı...

Paylaştığı fotoğraflarla olay olan Tuvana Türkay'ın annesini gören şaşırıyor.

Tuvana Türkay, önceki akşam annesi Armağan Türkay ile 'City's AVM' çıkışı objektiflere takıldı.

Annesiyle alışverişte çıktığını söyleyen oyuncu, "Annemi dört aydır görmüyordum. Çok özlediğim için Antalya'dan geldi. Hem hasret gideriyoruz hem de alışverişe çıktık" dedi.

Annesi Armağan Türkay ile olan benzerliği dikkatlerden kaçmayan Tuvana Türkay, hayranlarına 'Güzelliğini annesinden almış' dedirtti.

Sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan Damla Ersubaşı, corona virüs nedeniyle görüşemediği ve özlediği annesi ile fotoğrafını paylaştı.

Damla Ersubaşı, fotoğrafın altına 'Ahh nası özledim nasıl! Canım annem her şeyim. Yine çok sık görüşemiyorduk farklı şehirlerde olduğumuz için ama şimdi mecburiyetten olunca özlem daha da artıyor sanırım' notunu düştü.

Güzel oyuncunun annesini görenler ise 'Kime benzediği ortaya çıktı', 'Güzelliğini annesinden almış' tarzında yorumlar yazdı.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki ile yıldızı parlayan oyuncu Aras Bulut İynemli, annesi Sevtap İynemli'nin doğum gününü sosyal medya paylaşımı ile kutladı.

Instagram sayfasında annesinin fotoğrafını paylaşan İynemli, "İyi ki doğdun canım annem" notunu düştü. Aras Bulut'un annesine olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı.

Zalim İstanbul'un Ceren'i Bahar Şahin Instagram'ın hikaye kısmından annesini paylaştı.

Takipçileri annesini 'Kim Kardashian'a benzetti.

Chloe Loughnan'ın annesine yorum yağdı

Serdar Ortaç’ın eski eşi Chloe Loughnan, 42 yaşındaki annesi Lucy ile bikinili fotoğrafını “Annem de öyle pozlar seviyor” notuyla paylaştı. Annesine yorum yağdı! İşte o yorumlar...

- Anneye bak sen!- Annesine bak kızını al diye buna denir. Maşallah anne kıza.

- Bence anne değil abla.- İnanmıyorum annen olduğuna.- Vay be anne kız maşallah.
 

Bir Zamanlar Çukurova'nın Züleyha'sı Hilal Altınbilek sosyal medyada da oldukça merak edilen isimlerden.

Hilal Altınbilek'in annesi ile yaptığı paylaşım herkesi şaşırttı. Hilal Altınbilek ile abla kardeş gibi görünen Hilal Altınbilek'in annesine beğeni yağdı.

İşte o fotoğraf...

2014 Miss Turkey birincisi Amine Gülşe'nin annesi görenleri şaşırttı.

Sık sık fotoğraf paylaşan güzel isimin annesinin gençlik hali ise herkesi şaşırttı.

Gülter Gülşe'nin gençliğinin kızına benzerliği ise gözlerden kaçmadı.

Adriana Lima

Adriana Lima ve annesi

Tayland'ın Bangkok kentinde düzenlenen yarışmada birincilik tacının sahibi Filipinli Catriona Gray'in bir de annesini görün.Instagram

Miley Cyrus ve annesi.

Ünlü oyuncu Can Yaman'ın annesine gören şaşkınlığını gizleyemedi.

Ünlü oyuncunun annesiyle yer aldığı bir video sosyal medyada paylaşıldı.

1989 doğumlu olan Can Yaman'ın annesi Gülden Yaman'a sosyal medya kullanıcıları yanında ablası gibi durduğu yönünde iltifatlar yağdı.

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Tilki

Ufak Tefek Cinayetler'de Pelin karakterine hayat veren Bade İşçil, İnstagramdan annesi Kadriye Gündüz'ün fotoğrafını paylaştı.

O paylaşımdan sonra takipçileri Bade İşçil'i yorum yağmuruna tuttu.

İşçil'in annesini görenler, "Güzelliğini annesinden almış" demeden edemedi.

Bade, annesinin fotoğrafını paylaşınca takipçilerinden "Annesi ne kadar genç." gibi yorumlar da aldı.

'Havuç' karakteriyle zihinlere kazınan oyuncu Furkan Kızılay ve annesi bir alışveriş merkezinde objektiflere böyle yansıdı.

Arnavut Kaldırımı ile kariyerinde zirve yapan Demet Sağıroğlu, Instagram hesabından çocukluk fotoğrafını paylaşarak annesi Leyla Sağıroğlu'nun doğum gününü kutladı.

Cem Adrian annesiyle fotoğrafını Instagramda paylaştı.

Serdar Ortaç ve annesi Nesrin Ortaç

2010 yılında 8 ay içinde annesi, anneannesi ve babasını kaybederek büyük bir acı yaşayan Demet Sağıroğlu, fotoğrafın altında "İyi ki doğdun anneciğim, iyi ki iyi ki senin kızın oldum" notu düştü.

Yeni imajıyla çok tartışılan Birce Akalay'ın annesiyle birlikte fotoğrafı sosyal medyada çok konuşuldu. Akalay fotoğrafı "Güzel annem" notuyla paylaştı.

"Güzel annem" notuyla sosyal medya hesabından annesinin fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncu Birce Akalay'ın paylaşımı kısa süre içerisinde çok sayıda beğeni aldı.

Sunucu Saba Tümer eski dönemlere ait fotoğrafların paylaşıldığı perşembe gününü boş geçmedi ve bir TBT paylaştı.

Çocukluk yıllarına ait bir kareyi sevenleriyle paylaşan Saba Tümer, fotoğrafın altına şu notu düştü: ''Küçükken kameraları sevmediğimin resmidir. Rahmetli annemin güzelliği ve şıklığı. Kalbimdesin her an...''

Saba Tümer'in fotoğrafına takipçileri, "Bir insan bu kadar mı benzer annesine, "Annenizin kopyası gibisiniz" gibi yorumlarda bulundu.

İşte Amine Gülşe ve annesi.

Tuba Büyüküstün'ün annesi.

Bensu ve Hande Soral kardeşler anneleriyle çektiği fotoğrafları sosyal medyada paylaşmayı da ihmal etmiyor.

Serdar Ortaç'ın genç eşi Chloe Loughnan annesiyle birlikte çektiği fotoğrafını hesabından paylaşınca ilginç tepkiler aldı.

Şarkıcı Serdar Ortaç'ın 2014 yılında evlendiği İrlandalı model Chloe ile mutlu bir evlilik sürdürüyor, her ne kadar haklarında boşanacakları iddiaları olsa da çift bunları sert bir dille yalanlıyor.

Kariyerini yurt dışında sürdürmek istediğine dair haberlerle gündeme gelen gelen Chloe annesiyle birlikte çekilmiş bir karesini hesabından paylaşınca olan oldu. 40 yaşındaki annesi Lucy ile bir selfiesini paylaşan 23 yaşındaki Chloe bu kareyi 'Annem' notuyla paylaştı.

İşte Ebru Şancı'nın annesi Selma Yaşar...

FOX TV ekranlarında yayınlanan Kadın dizisinin başrol oyuncusu Özge Özprinçci, annesinin fotoğrafını paylaştıç Özge, annesinin kopyası gibiydi.

Annesinin gençlik fotoğrafını paylaşan Özge, çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

Özge fotoğrafın altına "Paylaşmak istedim! Canım annem! Lise 1. sınıfta, basketbol takımında. Genelde hep 4 numaralı formayı giyermiş ama o gün nedense 7 numaralı formayı giymiş o da anlayamamış... Diyarbakır 1971" notunu düştü.

 

İşte Özge'nin annesi:

Burak Özçivit ve annesi Ceyhan Özçivit

Mustafa Ceceli ve annesi Ayşe Ceceli

Çağatay Ulusoy ve annesi Refiye Ulusoy

Pelin Karahan ve annesi Nural Koçyiğit

İbrahim Tatlıses ve annesi Leyla Tatlı

Ceyda Ateş ve annesi Nurcan Ateş

Bülent Ersoy ve annesi Necla Poyraz

Gülben Ergen ve annesi Gülser Ergen

Aleyna Tilki ve annesi Havva Tilki

Merve Boluğur ve annesi Ayşe Boluğur

Nesrin Cavadzade ve annesi

Özge Ulusoy ve annesi

Mahsun Kırmızıgül ve annesi Fahriye Bazencir

Tarkan ve annesi Neşe Tevetoğlu

Bengü ve annesi

Seda Sayan ve annesi Ayşe Gürsaçar

Beren Saat ve annesi Ayla Saat

Demet Akalın ve annesi Şenay Akalın

Kenan Doğulu ve annesi Birsen Doğulu

Selma Ergeç ve Alman asıllı annesi

Emrah ve annesi Ayten Erdoğan

Elçin Sangu ve annesi

Kıvanç Tatlıtuğ ve annesi Nurten Hanım

Tuba Büyüküstün ve annesi Handan Büyüküstün

Hazar Ergüçlü ve annesi Neşe Ergüçlü

Meryem Uzerli ve annesi Ursula Uzerli

Hande ve Bensu Soral kardeşlerin anneleri

Serenay Sarıkaya ve annesi Ümran Sarıkaya

Bensu Soral

Bensu Soral ve Hande Soral ile anneleri

Bensu Soral ve Hande Soral ile anneleri

Bensu Soral ve Hande Soral ile anneleri

Bensu Soral ve Hande Soral'ın annesi

Cicişler, Annelerinin Fotoğrafını Paylaştı Her yaptıkları olay olan Esra-Ceyda Ersoy kardeşler annelerinin fotoğrafını "güzel annem" notuyla sosyal medya hesaplarında paylaştılar.

'Cicişler' olarak tanınan Esra-Ceyda Ersoy kardeşler annelerinin fotoğrafını paylaştı. Ciciş kardeşlerin annesini görenler gözlerine inanamadı.

"GÜZEL ANNEM" NOTUYLA PAYLAŞTILAR Sosyal medyayı aktif kullanan Ersoy kardeşler annelerinin fotoğrafını "güzel annem" notuyla paylaştı.

Aleyna Tilki

Aleyna Tilki ve annesi

Ivana Sert

Ivana Sert ve annesi

Hadise

Hadise ve annesi

Esra Erol

Esra Erol ve annesi

Yeliz Yeşilmen

Yeliz Yeşilmen ve annesi

Sinan Akçıl

Sinan Akçıl'ın annesi

Elçin Sangu

Annesi ve Elçin Sangu

Ebru Şancı

Ebru Şancı ve annesi

Sosyal medyayı aktif biçimde kullanan isimlerden birisi de Nesrin Cevadzade.

Güzel oyuncu son paylaşımında takipçilerine sürpriz yaparak annesine yer verdi

Annesi Feride Cevadzade ile fotoğrafının altına ise "Cazibe ve olanustu kaynakğın nedeni belli oluyor " yorumları geldi

Anne ve babanını fotoğrafını Instagram'da paylaşan Mustafa Ceceli paylaşımın altına "Anne ve babam da bize katıldı bugün. Hava da kıyak yaptı maşallah püfür püfür" notunu ekledi.

Merve Boluğur bir AVM'de annesi ile birlikte görüntülendi.

Güzel oyuncu Merve Boluğur, Nişantaşı'nda bir AVM'de görüntülendi. Annesi ile alışveriş yapan Boluğur'un baştan aşağıya siyah giymesi dikkatlerden kaçmadı. Güzel oyuncunun annesinin de karalara bürünmesi, "Merve'nin siyah sevgisi annesinden geliyor" dedirtti.

Oyuncu Büşra Pekin önceki akşam annesi Emine Pekin’le birlikte alışverişteydi.

İstinye Park’taki mağazaları gezen Pekin, kendisini görüntüleyen gazetecilerin objektiflerine gülümseyip “Hayatımdaki her şey çok güzel gidiyor” dedi.

İşte ünlü oyuncunun annesi..

Habertürk

Tuba Büyüküstün de güzelliğini annesinden almış.

Tuba Büyüküstün ve annesi Handan Hanım ara sıra birlikte görüntüleniyor.

Jolie de büyüdükçe annesi Marcheline Bertrand'a benziyor.

Angelina Jolie'nin güzelliğini kimden aldığı çok belli.

Carole Middleton, kızının düğününde şıklığıyla göz doldurdu.

Evlendikten sonra Düşes unvanını alan Kate Middleton annesinden biraz daha uzun boylu ama yüz hatları ve fizik yapısı annesinin kopyası gibi.

İngiltere Prensi William ile evlenen Kate Middleton da annesine olan benzerliğiyle dikkat çekiyor.

Annesi Asuman Hanım.

Çağla Şıkel'in hayattaki en yakın dostu.

Yücel Erener'in kızı da oğlu da ünlü.

Sertab Erener'in annesi çocuklarıyla ne kadar gurur duysa az.

Annesi Nuray Hanım ile reklam filminde de oynadı.

Sinem Kobal çocukluk yıllarından beri kameralar önünde.

Karahan'ın annesi Seher Hanım.

Pelin Karahan annesinin gençlik yıllarının kopyası gibi.

Tabi ki annesi Müjgan Hanım'dan.

Ebru Gündeş güzelliğini kimden almış dersiniz..

O da annesi Gülser Ergen.

Gülben Ergen üç oğlunun bakımında öyle tecrübeli birinden yardım alıyor ki..

O da annesi Necla Poyraz.

Bülent Ersoy'u konserlerinde yalnız bırakmayan biri var.

Berna Laçin annesinin kopyası gibi..

Saat, sık sık annesi ve anneannesiyle alışverişe ve yemeğe gidiyor.

Genç oyuncunun annesi Ayla Hanım (solda) belli ki gençliğinde kızı kadar güzeldi.

Beren Saat kime benziyor dersiniz...

2023-03-19T14:02:13Z dg43tfdfdgfd